Правила пользования

 

 1. Терміни та визначення

 

В тексті даних Умов користування наведені нижче терміни використані у такому значенні:

 

 1. Компанія – ТОВ Тематичні медіа – ексклюзивний власник та оператор сайту www.dvasercia.ua (Сайт, Веб- сайт, ми, нас, нам – це також посилання на компанію).
 2. Послуга – предмет користування Сайтом, втому числі створення аккаунту, перегляду аккаунтів інших осіб і спілкування, яка надається зареєстрованим користувачам.
 3. Користувач – особа, яка використовує даний сайт, відповідно до Умов користування (Ви, Вам, Ваш – це також посилання на користувача)  

 

 

 

 1. Сайт
  1. Ви можете користуватися нашим сайтом при умові прийняття нашої Політики конфіденційності та Умов користування. Дальше користування даним сайтом вважається підтвердженням прийняття наших Умов користування та нашої Політики конфіденційності, незалежно від того чи Ви зареєструвалися на сайті як користувач. Ми можемо внести зміни в нашу Політику конфіденційності та в наші Умови користування – в такому випадку текст Умов користування та Політики конфіденційності буде наведений на даному сайті буде розміщений в новій редакції. Ви зобов’язані періодично передивлятись текст Умов користування та Політики конфіденційності. Якщо Ви зареєструєтесь на нашому сайті, ми докладемо всіх зусиль, щоб за допомогою наданої Вами контактної інформації поінформувати Вас про такі зміни.  Якщо Ви не приймаєте наші Умови користування Ви не можете користуватися нашим сайтом.
  2. Дані Умови користування складають угоду між Вами та компанією ТОВ Тематичні Медіа (далі «Компанія»), предметом якої є користування Послугою та Сайтом (далі «Угода»).
  3. Контактна інформація. Для отримання більш оперативної відповіді – натисніть тут. Електронна пошта:  team@dvasercia.ua

 

 1. Підписка
  1. Реєстрація на Сайті дозволена особам, яким виповнилося 18 років. Користуючись нашим Сайтом, Ви підтверджуєте повноваження та правоздатність, необхідні для виконання Умов користування та укладення цієї Угоди.  Реєструючись на сайті Ви укладаєте Угоду щодо користування Сайтом, яке може бути безкоштовним або платним. Ви можете розширити можливості своєї підписки, вибравши певні функції, а також спосіб оплати.
  2.  Безкоштовна підписка дозволяє користуватися лише деякими функціями, щоб отримати доступ до додаткових функцій необхідно здійснити відповідну оплату і таким чином оформити платну підписку.
  3. Інформація про пакети підписки та розмір оплати наведено на сторінці. Вартість підписки може бути змінена, про що буде додатково повідомлено на зазначеній вище сторінці.
  4. Для ознайомлення с можливостями Сайту чи іншими акціями, що передбачають доступ до платних підписок, дозволяється безкоштовна ознайомлювальна версія та інші акції, про які буде додатково повідомлено Користувачів. 
  5. Поновлення Вашої підписки відбувається автоматично. Ви можете в будь-який момент відмовитись від автоматичного поновлення. Щоб скасувати автоматична поновлення, дотримуйтесь інструкцій наведених в розділі «Допомога». В ситуації виявлення підозрілих дій ми маємо право тимчасово або остаточно припинити здійснення Ваших платежів, та повідомити Вас або відповідні треті сторони по нехарактерні дії.
  6. Під час користування платіжними послугами сторонніх організацій Ви приймаєте та виконуєте їхні умови користування.
  7. У процесі реєстрації користувача необхідно створити пароль. Ви відповідаєте за надійність пароля та його правильне зберігання, а також зобов’язуєтесь не передавати чи продавати третім особам можливість користування Сайтом. Якщо у Вас виникнуть підозри щодо захищеності свого аккаунта, то негайно змініть пароль, та поінформуйте нас про це.
  8. Користування сайтом визначається як інформаційна інтернет послуга, що уможливлює зареєстрованим Користувачам знайомство, метою яких може бути формування дружніх або інтимних відносин (далі «Послуга») . Сайт не має жодних зобов’язань щодо підбору для Вас іншого зареєстрованого користувача чи користувачів.

 

 1. Користування сайтом
  1. Ви визнаєте, що користуєтесь сайтом на власний ризик. Ви гарантуєте, що інформація надана вами на Сайті під час користування є достовірною, не суперечить Умовам користування та не завдає будь-якої шкоди іншій особі.
  2.  Вам заборонено передавати або публікувати на нашому сайті будь-які: зображення оголеного тіла, зображення іншої особи, крім Вас, малюнки інших предметів, що не містять Вашого зображення.
  3. Ви погоджуєтесь з тим, що будь-які надані Вами матеріали та інформація, в тому числі Персональні дані (згідно з визначенням, яке наведено в Політиці конфіденційності) вважаються неконфіденційними і такими що не захищені авторськими правами і ми маємо право використовувати таку інформацію і матеріали без обмежень лише у випадках, коли використання у частині Ваших Персональних даних здійснюється з урахуванням умов нашої Політики конфіденційності.  Зокрема Ви надаєте згоду Компанії на використання матеріалів чи інформації з Вашого профілю на будь –який інший відповідний сайт знайомств, власником або оператором якого є Компанія. Ви визнаєте що усі матеріали чи інформація буде доступна для перегляду зареєстрованим чи іншим користувачам Сайту.  
  4. Створюючи профіль і публікуючи усі матеріали чи інформацію Ви визнаєте що ці дані є загальнодоступними для перегляду іншими користувачами незалежно від їхнього місця знаходження, також для тих що знаходяться за кордоном.
  5. Ви зобов’язані не публікувати, не передавати та іншим чином не надавати матеріали та інформацію, авторські права щодо яких належать іншій особі. Ви гарантуєте що всі надані матеріали та інформація є Вашим оригінальною працею та не була отримана від третіх осіб. Ви погоджаєтесь з тим що всі авторські права на матеріали та інформацію опубліковану на Сайті, передаються Компанії, з метою їхнього використання с врахування даних Умов користування.
  6. Ви зобов’язані самостійно вживати заходів для попередження виникнення ризику зараження вірусами, шкідливим програмним кодом, які можуть завдати шкоду Вашій комп’ютерній системі в процесі користування сайтом. Ми не відповідаємо за будь-яке втручання в роботу Вашої комп’ютерної системи чи її пошкодження в процесі користування Сайтом чи будь-яким сайтом за посиланням.
  7. Ви несете виключну відповідальність за зміст Вашого профілю, повідомлення та інші матеріали які публікуєте на Сайті, чи відправляєте іншим Користувачам Сайту. Забороняється публікація інформації, що на нашу думку має образливий, неприємний, непристойний, сексуальний або інший невідповідний характер, а також містить, залякування чи погрози або богохульні чи образливі висловлювання відносно іншої раси.
  8. За взаємодію з іншими зареєстрованими користувачами Сайту відповідаєте виключно Ви.
  9. Користувачу заборонено:
 • розкривати будь-яку інформацію, надану йому в процесі користування Сайтом, іншим особам, без попереднього дозволу особу, від якої походить дана інформація;
 • користуватися сайтом з метою переслідування чи здійснення будь-якої вульгарної, образливої, сексуальної чи іншої непристойної діяльності, що порушує права іншої особи;
 • користуватися сайтом для пошуку знайомств з метою позашлюбних побачень або стосунків, або заохочення до порнографії чи будь яких інших видів діяльності, які є незаконними; 
 • видавати себе за іншу особу, а також надавати неправдиву чи оманливу інформацію у своєму профілі;
 • збирати електронні адреси чи інші контактні дані користувачів під час користування Сайтом, не відправляти через внутрішню пошту спаму чи інших небажаних повідомлень;
 • використовувати Сайт в комерційних цілях, не розповсюджувати чи публікувати інформацію що містить прохання про надання коштів чи рекламі товарів та послуг;
 • вимагати в інших користувачів гроші, даних кредитної картки чи будь – якої іншої конфіденційної інформації (в таких випадках просимо повідомляти Службу підтримки користувачів, або повідомити про порушення в профілі Користувача – закладка «Поскаржитись»;
 • вимагати даних авторизації від інших користувачів (пароль, логін);
 • переслідувати інших осіб методом подальшого  спілкування, якщо інші особа чітко попросила припинити спілкування;
 • розміщувати чи передавати заражені файли, віруси чи інший шкідливий комп’ютерний код;
 • розміщувати чи передавати контактну інформацію, таку як адреса електронної пошти, номер телефону, посилання на сторінки в соціальних мережах, не розміщувати Ваше ім’я та прізвище у складі загальнодоступної інформації;
 • використовувати автоматизованих програм чи ботів для входу на Сайт;
 • користуватися Сайтом, якщо Вам ще  не виповнилося 18 років.

 

 1. У випадку якщо на Сайті Ви натрапите на зміст, який на Вашу думу належить Вам або іншій особі, але відображається таким чином, що містить порушення Вашого авторського права чи права інших осіб, Ви можете  повідомити про це адміністрацію Сайту, надавши всю необхідно інформацію для ідентифікації даного змісту.
 2. Публікуючи зображення на Сайті Ви погоджуєтесь з тим, що Компанія має право використовувати, копіювати, відображати та розповсюджувати  дані матеріали, створювати на їх базі нові матеріали або включати їх до складу інших робіт та засобів, а також надавати іншим особам згоду на їх використання в будь – яких комерційних чи рекламних цілях.
 3. Розміщуючи інформацію на Сайті Ви визнаєте, що ми маємо право контролювати інформацію в профілі та повідомленнях на предмет її відповідності вимогам даних Умов Користування. Не маючи змоги переглядати усі матеріали чи повідомлення, які залишають Користувачі Сайту, ми залишаємо за собою право на видалення чи редагування таких матеріалів, які на нашу думку містять порушення даних Умов користування. Розміщуючи інформацію на Сайті або передаючи її іншим Користувачам Ви визнаєте, що передача будь – якої інформації відбувається на Ваш страх і ризик і що не можливо гарантувати повну безпеку передачі даних через інтернет.
 4. Компанія залишає за собою право надсилати Вам електронні повідомлення з інформацією про зміни чи доповнення на Сайті, або про будь – які товари та послуги пов’язані з діяльністю компанії.
 5. Відповідальність за рекламні оголошення, які можуть розміщуватися на сайті несуть виключно рекламодавці.
 6. Ми зобов’язуємось дотримуватись умов діючої на Сайті Політики конфіденційності, яку ми можемо часом змінювати та доповнювати з урахуванням нашої діяльності та діючого права.

 

 1. Онлайн – знайомства – ризики і попередження

 

 1. Ви усвідомлюєте, що з онлайн знайомствами пов’язані певні ризики, пов’язані в тому числі з особами неповнолітніми або тими що діють зі злочинними намірами. Ви зобов’язуєтесь вживати всіх застережних заходів під час спілкування  або зустрічей, а особливо особистих зустрічей. Перед користуванням Сайтом Ви зобов’язані ознайомитись з нашими порадами відносно безпеки під час онлайн – знайомств.
 2. Сайт не гарантує, що інформація наведена профілях  зареєстрованих користувачів є достовірною та повною. Ви повинні проявити обережність під час взаємодії с користувачами Сайту, тому що встановлення особи користувача в інтернеті  є складним.

 

 1. Припинення дії Угоди Користувача

Угода користувача діє в повному обсязі, поки Ви зареєстровані на нашому Сайті або користуєтесь сайтом іншим чином.